Pokiaľ hľadáte v Prahe originálny podnik, kam sa dá ísť rovnako dobre na kávu, ako na úplne boží párty, tak už nehľadajte! Cafe Nona má všetko - ideálnu lokalitu, dokonalý sound a šťastnú ruku pri výbere vystupujúcich DJs.

Cafe Nona nájdete na mieste, ktoré by ste možno čakali najmenej. Vchod do Nony je cez Novú Scénu Národného divadla.

Kaviareň cez deň, príležitostný klub cez noc! My sem chodíme na dnb party, pričom výber hosťujúcich DJs je vždy originálny, zvuk perfektný a my postarší oceňujeme aj vekový priemer spolutancujúcich.

Narozdiel od Cross Clubu sa tu dá dýchať, aj hýbať, nenarážate do 15 ročné "detí" a ceny drinkov sú celkom prijateľné. Neodporúčam víno - to mi ozaj ani raz nechutilo. Za to majú skvelé domáce limonády, kávu a v noci Vás ani hlad neprekvapí - chlebíčky, aj zákusky sú a to až do vypredania zásob :)

Ak sa sem rozhodnete ísť, odmení Vás výhľad na Národní třídu a Akademiu vied, na piazzetu Národného divadla, alebo do Voršilskej záhrady. 

V celom podniku sa nefajčí (mali na to vyčlenené "patro" pod parkerom - ale myslím, že teraz sa už ani tam nedá). Je tam len ďalší menší bar.

Na stránkach Nony sa toho moc o chystajúcich sa akciách nedozviete, čo je celkom škoda. Treba sledovať FB profil alebo skúste nájsť Nonu na Goout .